Bezpečnostní prověrky

REGIONAL SECURITY OFFICE jako bezpečnostní kancelář společnosti DIGNITARY SERVICE přichází s efektivním řešením. Nabízíme provedení bezpečnostních prověrek obchodních partnerů, dodavatelů, nových zaměstnanců a zaměstnanců na klíčových pozicích.

  • Bezpečnostní prověrky obchodních partnerů nebo investičních příležitostí (Due Diligence)
  • Bezpečnostní prověrky dodavatelů, subdodavatelů nebo odběratelů
  • Bezpečnostní prověrky nových zaměstnanců (Pre-Employment Screening)
  • Bezpečnostní prověrky stávajících zaměstnanců na klíčových pozicích
  • Bezpečnostní prověrky odcházejících zaměstnanců na klíčových pozicích (Post-Employment Screening)
  • Bezpečnostní prověrky osob s přístupem k interním chráněným informacím (CI Backgroud Check)

BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKA – TIER III.

Komplexní bezpečnostní prověrka fyzických, nebo právnických osob. Ověření pravosti a úplnosti dokumentů. Ověření identity, beztrestnosti, bez dlužnosti, referencí, diplomů, certifikací nebo praxe. Zjištění sociálních a majetkových poměrů osob nebo společností. Bezpečnostní šetření je vedeno na základě ověřování v dostupných databázích, na základě bezpečnostní spolupráce a všechny informace jsou ověřeny místním šetřením a pomocí bezpečnostních technologií.

BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKA – TIER II.

Rozšířená bezpečnostní prověrka fyzických, nebo právnických osob. Ověření pravosti a úplnosti dokumentů. Ověření identity, beztrestnosti, bez dlužnosti, referencí, diplomů, certifikací nebo praxe. Zjištění sociálních a majetkových poměrů osob nebo společností. Bezpečnostní šetření je vedeno na základě ověřování v dostupných databázích, na základě bezpečnostní spolupráce a všechny informace jsou ověřeny místním šetřením.

BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKA – TIER I.

Základní bezpečnostní prověrka fyzických, nebo právnických osob. Ověření pravosti a úplnosti dokumentů. Ověření identity, beztrestnosti, bez dlužnosti, referencí, diplomů, certifikací nebo praxe. Bezpečnostní šetření je vedeno na základě ověřování v dostupných databázích a na základě bezpečnostní spolupráce.